برنامه Instagram Threads چیست

برنامه Instagram Threads چیست

مدتی می‌شد که متوجه شده بودیم که شرکت متا (فیسبوک سابق) در حال ساخت شبکه اجتماعی جدیدی است که رقیب توییتر خواهد بود. حالا امروز با این شبکه اجتماعی بیشتر آشنا شدیم و مشخص شد که به زودی هم در اختیار همه قرار میگیرد. این رقیب جدید توییتر Instagram Threads نام دارد که درباره آن بیشتر صحبت می‌کنیم.

Instagram Threads چیست؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام threads یا اینستاگرام تردز نقش توییتر را ایفا می‌کند و به نظر می‌رسد که محدودیت‌های توییتر را هم ندارد. موضوع جالب اینجاست که این اپلیکیشن چند روز پیش به صورت تصادفی روی اپ استور اپل هم قرار گرفت که سریعا حذف شد. حالا امروز رسما اعلام شد که اینستاگرام تردز در تاریخ ۶ جولای تا ۱۵ تیر ماه منتشر می‌شود.

برنامه Instagram Threads چیست برنامه Instagram Threads چیست

شبکه اجتماعی instagram threads سرویسی همانند توییتر خواهد بود که روی مایکروبلاگینگ (Microbloging) تمرکز دارد. این شبکه اجتماعی نه تنها رقیب بلکه می‌تواند جایگزینی برای توییتر باشد و بد نیست که کاربران توییتر یک‌بار آن را امتحان کنند.

توییتر به واسطه ایجاد محدودیت‌های جدید مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است. کاربران در حال حاضر با محدودیت تماشای پست مواجه شده‌اند. اگر کاربر وریفای شده باشید می‌توانید تا ۶۰۰۰ پست در روز مشاهده کنید و این تعداد برای کاربران معمولی تنها ۶۰۰ پست است. برای تبدیل شدن به کاربر وریفای شده هم باید ماهانه ۱۱ دلار پرداخت کنید.

حالا شرکت متا قصد دارد instagram threads را به سرعت راهی بازار کند تا بتواند از فرصت به دست آمده نهایت استفاده را ببرد. شبکه اجتماعی اینستاگرام تردز یک شبکه اجتماعی متنی خواهد بود. دقیقا چیزی شبیه به توییتر. کاربران گفت‌وگویی را شروع می‌کنند و سپس می‌توانند با هم این گفت‌وگو را ادامه دهند.

مقایسه تویتر و تردز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *